پنجشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۳

اخبار جدید از وام ازدواج در سال ۹۲

halghe

 

اخبار جدید از وام ازدواج در سال ۹۲

یکی از دغدغه هایی که بسیاری از مردم را درگیر خود کرده است ماجرای وام ازدواجی است که در این زمانه گره بزرگی از مشکلات را باز نمی کند ولی خب بودنش بهتر از نبودنش می باشد هست ، اگر شما نیز ازدواج کرده اید و به دنبال وام ازدواجهستید این خبر را بخوانید…

نعمت‌الله ترکی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف درباره تعویق پرداخت وام‌های ازدواج که اواخر سال گذشته اعلام شد، افزود: امسال کارگروه بخش تسهیلات استان خبرهای خوبی را وعده داده است.

وی افزود: بانک‌های عامل ملزم شده‌اند تا از منابع تسهیلات داخلی خود درصدی را برای وام‌های ازدواج تخصیص دهند تا متقاضیان بتوانند وام خود را دریافت کنند.

معاون برنامه‌ریزی استاندار تهران علت توقف ثبت‌نام و پرداخت وام‌های ازدواج را تغییرات در نرخ ارز و همچنین ثبت‌نام‌ متقاضیان از سال گذشته عنوان کرد و گفت: در مقطعی مشکلاتی پیش آمد، اما بانک‌ها به دنبال منابعی بودند تا بتوانند پرداخت وام‌ها را در دستور کار قرار دهند.

ترکی تاکید کرد: بر اساس آخرین تصمیمات، مقرر شده بانک‌ها طبق سقف و رقم سال گذشته، پرداخت وام‌های ازدواج را از سر بگیرند.

برنامه‌ای برای افزایش قیمت لبنیات، گوشت و مرغ نداریم

معاون برنامه‌ریزی استاندار تهران در ادامه با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار استان هیچ گونه برنامه‌ای را مبنی بر افزایش قیمت لبنیات، گوشت و مرغ ندارد، گفت: تا زمانی که شرایط خاص و اتفاق ویژه‌ای پیش‌ نیامده، برنامه‌ای برای افزایش قیمت‌ها نخواهیم داشت.

ترکی درباره آخرین تصمیمات ستاد تنظیم بازار، گفت: آنچه که باعث تغییر قیمت‌ لبنیات می‌شد، تغییر در فرآورده‌های نهاده‌های دامی بود و با توجه به اینکه در حال حاضر هیچ‌گونه افزایشی در قیمت نهاده‌ها نداریم، قیمت‌های لبنیات نیز افزایش نمی‌یابد.

معاون برنامه‌ریزی استاندار تهران تصریح کرد: قیمت‌ها در صورتی تغییر خواهد کرد که جهاد کشاورزی نتواند نهاده‌های مورد نیاز دامداران را تامین کند. بنابراین تا زمانی که نهاده با قیمت مصوب در اختیار دامداران قرار می‌گیرد، اتحادیه لبنیات حق هیچ‌گونه افزایش قیمت‌ها را نخواهد داشت.

ترکی ادامه داد: در حال حاضر قیمت‌های فعلی، متعادل و منطقی است و قیمت مرغ طبق تعرفه تنظیم بازار، بین ۵۳۰۰ تا ۵۷۰۰ تومان است.

وی گفت: هر کدام از مجموعه‌های تولیدی که نیاز به نهاده‌ دامی داشته باشند، می‌توانند مراجعه کنند و با همان قیمت مصوب، نهاده‌های مورد نیاز خود را دریافت کنند، لذا هیچ‌گونه دلیلی برای افزایش قیمت‌ها وجود ندارد.

معاون برنامه‌ریزی استاندار تهران خاطر نشان کرد: در حال حاضر تنظیم بازار برنامه‌ای برای افزایش قیمت‌ها ندارد و تنها در شرایطی ممکن است که قیمت‌ها با تغییر مواجه شود که شرایط پیش‌بینی نشده‌ای رخ دهد.

به گفته ترکی، کشتارهای دام زنده برای تامین گوشت قرمز آغاز شده و بر اساس قیمت مصوب، گوشت گرم قرمز در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد، به طوری که یکی از کشتارگاه‌ها در حال حاضر کشتار حدود ۲۸۰ راس دام سنگین را از روز گذشته آغاز کرده و با قیمت مصوب ارائه می‌کند، به طوری که گوشت مخلوط با قیمت ۱۶ تا ۱۷ هزار تومان به دست مشتریان خواهد رسید.

وی ادامه داد: مقرر شده روزانه ۲۸۰ راس دام سنگین ذبح شود و گوشت گرم قرمز به دست شهروندان تهرانی برسد. ضمن آنکه بخشی از این کشتار نیز در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و همچنین میادین عرضه مستقیم به صورت بسته‌بندی شده و کاملا بهداشتی توزیع خواهد شد.

موضوع : اقتصادی

۸ پاسخ به “اخبار جدید از وام ازدواج در سال ۹۲”

 1. بنده خدا
  خرداد ۷, ۱۳۹۲ در ۷:۲۴ ب.ظ #

  من میخوام بدونم جوونی که ازدواج میکنه و بعنوان مرد خانواده قرار تشکیل زندکی بده با یه طلبه چه فرقی داره که به اون ۵ میلیون وام میدن ولی مثل من که خیلی زیادن ۳ میلیون واقعا دست مسئولین و تصمیم گیرندگان این قوانین درد نکنه که اصلا تبعیض نمیکنند و آیینه ۱۰۰ درصد واقعی عدالت خدا روی زمینن یعنی اگه این کارارو نکنن به خواست خدا به طلبه ها ۵ میلیون وام میدن و ما که طلبه نیستیم نه .با تشکر

 2. مسعود
  تیر ۵, ۱۳۹۲ در ۳:۳۷ ب.ظ #

  واقعا که…منم شرایط وام ۵میلیونی ندارم اما ای کاش سال ۹۲ وام ازدواج افزایش پیدا کنه دیگه

 3. زهرا
  تیر ۱۲, ۱۳۹۲ در ۱۰:۰۷ ب.ظ #

  خیلی دلتون خوشه هم من و هم شوهرم شرایط وام ۵ م رو داریم اما هرجا ثبت نام کردیم گفتن اصلا تا حالا وام ۵م ندادن و همش الکیه!!
  چند روز پیش اعلام کردن موسسه مهر رضا ۵ ت میده اما وقتی ثبت نام کردم و اسمم درومد رفتم بانک گفتن ن بابا همش الکیه ۳ت بیشتر نمیدن!

 4. بنده خدا
  مرداد ۲, ۱۳۹۲ در ۱:۵۹ ب.ظ #

  آخه مرض دارید شوهرمیکنید یا زن میگیرید مجرد باشید براخودتون کیف کنید ولی دلم براتون میسوزه متاهللللللللللللللللللللللللللللللل هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 5. بنده ی خدا
  مهر ۲۸, ۱۳۹۲ در ۱:۲۹ ب.ظ #

  آخه الان که ازدواج نکردیم چه… هستیم تو مملکت ما چه متاهل باشی چه مجرد همون … هستی که از اول بودیم.خواهشا که مجردی از اون کیفات بگو ما هم طلاق بدیم بریم کیف بکنیم.

 6. نسترن سرمدی
  دی ۲۴, ۱۳۹۲ در ۱۰:۳۶ ب.ظ #

  کلی پز دادم که چون دانشجو هستم بهم وام بیشتر میدن اما وقتی رفتم بانک گفت ای بابا یه چیزی گفتن وام ۵ تومنی کجا بوده خانم

 7. نسترن سرمدی
  دی ۲۴, ۱۳۹۲ در ۱۰:۳۷ ب.ظ #

  ممنون از این همه لطف حداقل سه تومن حلقمون میشه دیگه نمیشه ؟میشه غصه نخور

 8. امید
  بهمن ۶, ۱۳۹۲ در ۱۲:۱۰ ب.ظ #

  با سلام وام ازدواج دو نفر ۵ میدن آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اگه اینجوری باشه ۱۴۰۰ پول حلقه شد ۴۲۰۰ هم سرویس پس من میرم که بمی………………………

پاسخ